ministri header

Ministři

Na čele vlády stojí největší narcis a egomaniak, který udělá opravdu cokoliv, aby dosáhl všechno, co chce a aby jeho vládnutí nikdy neskončilo. Pomáhají mu přitom jeho loajální ministři – bizarní a osobité postavičky lhářů, podvodníků, bývalých vězňů, či veksláků, až po obyčejnou tetu z vesnice, která je "shodou okolností" kmotrou premiéra. Celá vláda je založena na principu rodinných či kamarádských vztahů z dětství.

Toto status quo naruší nový element v pilotní epizodě – mladý nevinný kluk Daniel, z něhož premiér udělá ministra životního prostředí. Premiér je spokojený, protože veřejnost přijme nového ministra s nadšením, dokonce jim raketově rostou preference. Ostatní ministři se přítomnosti cizince ve vládě zatím neobávají, jsou si totiž jisti, že ho časem zpracují. Mladý ministr ještě netuší, do čeho se to vlastně namočil a že se zamíchal mezi otruby. Sežerou ho svině?

Běžní lidé mají z politiků pocit, že to nejsou lidé na správném místě. Této myšlenky se nový seriál televize JOJ Family drží a ukáže divákům možné zákulisí politické scény, která možná navzdory komické nadsázce a nadhledu nebude až tak vzdálená realitě...