vlci header

Vlci

Rodinný dramatický seriál Vlci ukáže divákům příběh plný napětí a vášně, který je volně inspirován skutečnými politickými vraždami z 90. let 20. století. Soudce Hirsch se jako kandidát na předsedu Nejvyššího soudu těší oblibě veřejnosti, pro kterou je synonymem spravedlnosti. Nikdo ale netuší, že si hlídá kruté tajemství - před 20 lety nespravedlivě odsoudil přítele, který ve vězení spáchal sebevraždu. Když Hirsch získá vysněný lovecký zámek i s revírem, seznámí se s mladým myslivcem Andrejem, který je synem Hirschové oběti. Hirsch dělá vše pro to, aby se mladý muž nikdy nedozvěděl, za jakých okolností jeho otce odsoudil. Jeho manipulace ale zkomplikuje láska. Jeho dcera, právnička Alice se s Andrejem, ochráncem lesa setká a než získá stopu, díky níž by mohl očistit svého otce, zamilují se do sebe.

Hirsch ale netuší, že on sám se v minulosti stal jen hračkou v rukou mocnějších, kteří ho nyní znovu donutí jednat. Musí opět našít vraždu na nevinného člověka - na Andreje. Alice si musí vybrat, komu věřit a koho obhajovat. Kdo je vrah a kdo oběť? Otec, či milenec?

Spolu s příběhem Andreje, Alice a soudce Hirsche budeme poznávat krásnou přírodu kolem mysliveckého zámečku a myslivny, stáda domácích i divokých zvířat, i svorku plachých vlků. A v neposlední řadě budeme svědky velkých intrik, ale i osudů dalších dramatických a komických postav.