Natáčení dějové linky v seriálu Hranice, která se odehrává ve věznici, se realizovalo v ateliérech Odsouzeno. Práce v prostoru, kde se před lety připravoval kultovní seriál, byla pro více členů štábu i herců velmi emotivní. Jak to vypadalo na place?

Když se v seriálu Hranice objevily záběry z ženské basy, ve které skončila Ivanka a po čase i její babka Zorka, mnozí diváci si vzpomněli na kultovní seriál Odsouzeno. Jednotlivé prostory jim dokonce připomínaly stejnou věznici. 

Zdání nelhalo, protože natáčení Hranice se skutečně realizovalo v ateliérech na Kolibě, ve kterých se nezapomenutelný seriál natáčel. Realisticky působící prostory jsme ani po skončení Odsouzených nezrušili az času na čas se využívají k vyrábění podobných scén. 

Hned jsem informovala Gabiku Dzúrikovou (Magorku), že jsem se vrátila v čase a nechávám se, mezi natáčením unášet vzpomínkami. Odsouzeno byl povedený seriál, bavil nás a myslím, že i diváky a bylo nám smutno na duši, když skončil," řekla o natáčení Hana Gregorová, která v Odsouzených ztvárňovala vězenkyni Nevadu.

Natáčení v ateliérech Odsouzených však bylo nesmírně emotivní i pro její hereckou kolegyni Viktorii Spišákovou. Představitelka seriálové Ivanky totiž na sociální síti prozradila, že byla velkou fanynkou tohoto projektu. Nemyslela jsem si, že právě já se dostanu do vězení. Ale tohle mě fakt bavilo točit . teď být ," přiznala fanouškům. Jak to vypadalo během natáčení Hranice v ateliérech Odsouzených? Podívejte se do galerie!


Sledujte seriál Hranice každá pondělí ve 20:35 na JOJce!

Sledujeme sociální sítě