Pro mnohé není tajemstvím, že Ivanka je do faráře Bohuše platonicky zamilovaná už velmi dlouho. Teprve nedávno to zjistil i její otec Emil, který je přesvědčen o tom, že mezi nimi již došlo k fyzickému naplnění zakázané lásky. A s Bohušem se za to bude chtít patřičně počítat!

Ivanka si uvědomuje, že láska, kterou cítí k Bohušovi, nebude nikdy opětována a vlastně je i zakázána. Neumí si však pomoci a své city k místnímu duchovnímu projevuje svou péčí o faru. O těchto jejích pocitech více tuší, ale určitě mezi ně nepatřil její otec Emil. Ten se o tom dozvěděl jen náhodou a okamžitě ho to pohoršilo. Chtěl zjistit víc a tak se Ivance hrabal ve věcech. Pod polštářem jí našel knihu Ptáci v trní, která přesně vypovídá o zakázané lásce mezi farářem a mladou dívkou z jeho farnosti. Navíc, pod matrací měla schované antikoncepční pilulky. Všechno si to dal dohromady a bylo mu jasné, že Bohuš určitě „zneuctil“ jeho dceru.

Rozhodne se proto, že ji pomstí as farářem si to vyřídí. Spolu se Ženěm naběhnou do místní televize, kam šel is Ivankou a manžely Otčenášovi. Dříve než se ale začne natáčení pro benefiční účely, se Emil na Bohuše vyřítí a udělá pořádný skandál. Duchovního totiž zmlátí zmiňovanou knihou Ptáci v trní. 

Jakou to bude mít dohru?

Hranica - Emil zmlatil Bohusa Zdroj: TV JOJ

​Sledujte seriál Hranice každé ponděli a středu ve 20:35 na JOJce!

Tagy: Hranica

Sledujeme sociální sítě