Gabika Dzuríková patří mezi nejlepší slovenské herečky a vy ji znáte nejen z divadla, ale iz úspěšných seriálů JOJky. Mezi ty nejikoničtější patří rozhodně seriál Mafstory. Vzpomínáte si ještě na Pipinu? Změnila se podle vás od té doby herečka?

Temperamentní, ale milující. I taková je Svetlana Otčenášová, kterou ztvárňuje v Hranici fantastická herečka Gabika Dzuríková. Svetlana je rozhodně ikonou seriálové obce Krivá, má závislost na botách, nebojí se použít ženské zbraně a vždy vše přizpůsobí dané situaci.


Není to tedy první role temperamentní a trošku i bláznivé manželky, kterou Gabika v seriálech JOJky hraje. Určitě si na ni vzpomínáte, jako na bláznivou Pipinu z Mafstory. Je to snad už ikonická postava, kterou si diváci jistě velmi dobře zapamatovali. Pro své typické charakterové rysy se stala Pipina opravdu nezapomenutelnou.

Spojují si ji diváci ještě s postavou Pipiny? „Ale ano, samozřejmě. Stále to funguje, dokonce i v době nošení respirátorů. Stačí se jen ozvat a všichni hned, že jí Pipina,“ řekla nám v rozhovoru. Podívejte se v galerii fotky Gabiky Dzuříkové v roli Pipiny, ale i Svetlany z Hranice. Změnila se podle vás lety herečka?

Sledujte seriál Hranice každé pondělí od 20:35 na JOJce!

Sledujeme sociální sítě