V desátém ročníku show Česko Slovensko má talent se v roli moderátorky opět představí i Jasmina Alagič. Balkánská kráska se před kamerami znovu předvede v několika starých modelech, ale jednu věc na ní budete hledat marně. Rytmusova manželka totiž prozradila, co by si na sebe nikdy neoblékla!

Jasmina Alagič je živým příkladem toho, že pokud je žena spokojená, ke kráse toho moc netřebuje. Přestože vypadá skvěle i bez make-upu a v teplácích, před kamery se musí postavit vždy dokonale upravená. Jak však odhalila v rozhovorech pro čas.sk, v otázce své vizáže, účesů či outfitů nemá žádné manýry. „Nechávám to na lidech, kterým věřím a kteří tomu rozumí. Stále říkám, že každý by měl dělat to, co umí a od čeho tady je. Já jsem tady na to, abych moderovala, takže vizáž nechávám Miňkovi Švingálovi, kterému rozhodně věřím. Vlasy Jankovi Molnárovi, styluje Sandříčku, takže to je naprosto skvělé. Sem tam opatrně řeknu něco, že co by se k tomu v mých očích hodilo, ale dám na jejich názor,“ řekla Alagič.

Moderátorka si nechává poradit i při outfitech a pokaždé jsou velmi stylové, rafinované a šik. Zajímavostí však je, že i když před stylisty neprosazuje svůj vkus, jsou kousky, které by si na sebe nikdy neoblékla. „Neoblékám si moc vyzývavé věci, to o mně i všichni vědí. Ale jinak, pokud je to hezké a zároveň ženské, elegantní, ale v nějakých mých mezích, tak ano. Určitě se už stalo, že jsem na něco řekla, že si to neobleču. Jsou to právě takové extrémně vyzývavé věci, ke kterým já nemám vztah,“ vysvětlila Jasmina.

Že k ukazování metrů nahé kůže a k módnímu provokování má opravdu daleko, dokazují také snímky, které přidává na svůj profil na Instagramu. Jen marně byste tam hledali fotku, na které by jí něco vykukovalo nebo nebezpečně zvedalo tep. Inu, to je důkaz, že zaujmout se dá i jinak než nahotou. Co řeknete?

Sledujeme sociální sítě