Mamba Dasha a Tony Porucha mají nabitý pracovní život. Vedle toho pečují i o svého synka Manolka, který jim dělá největší radost. Občas se ale stane, že pracovní závazky nečekají a chůva nemůže přijít. Jak to rodinka řeší?

Malý Manolko byl se svými rodiči na premiéře úspěšného muzikálu Bodyguard. Jak prozradili v rozhovoru pro Top Star, nechtěli si nechat tuto událost ujít, ale synka jim neměl kdo pohlídat. Jediné řešení bylo vzít ho s sebou. „Je to poprvé, ale ještě to není až tak hrozné, ale za chviličku už budeme muset jít,“ řekla Top Star Mamba Dasha. Rodiče tak přišli alespoň na chvilku.

Manolko ale vypadal, že si večer s rodiči užívá. „Těší se na koláček a na dortík,“ prozradila Mamba Dasha. Oba navíc velmi dobře vědí, když je jejich synek unavený a kdy je nejvyšší čas odejít domů. „On mi sám řekne, že je unavený, nebo si žmoulá oči, takže on je tak chytrý, nebo usne rovnou,“ vysvětlili se smíchem pro Top Star.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha ? (@mambadasha)

Manolo se před kamerou vůbec nestyděl. Rozkošně odpověděl na otázku a dokonce o sobě prozradil, že je obrovským fanouškem Spider-mana. No není rozkošný?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tony Porucha (@tonyporucha)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha ? (@mambadasha)

Sledujeme sociální sítě