Moderátor i samotní hádači z Inkognita často čelí otázkám fanoušků a diváků, jestli znají profese hostů a jména svých hostů předem. Toto téma se otevřelo i v posledním díle, když povolání hosta bylo uhodnuto expresní rychlostí!

Princip Inkognita je všem divákům a fanouškům jasný. Hádači v prvních třech kolech hádají povolání hostů a ve čtvrtém kole musí přijít na identitu tajného hosta. Někdy se s těmito úkoly trápí a nevědí, jak se říká, ani zatnout, jindy uhodnou profesi i jméno celebrity expresně rychle. Někdy až tak bleskově, že se divákům nechce věřit, že odpovědi neznají předem. Zřejmě tak vznikly mýty a spekulace o tom, že se před televizními kamerami jen tváří, že nevědí.

Toto téma hádači otevřeli v pondělní části, když se jim podařilo uhodnout, že host Robert pracuje jako klempíř, po jediném „ne“. Při indici „déšť mi přináší práci“ to v kombinaci s intelektem známých tváří v panelu šlo opravdu jako po másle. „To bylo strašně rychlé tohle. Ani jsem se nevzpamatoval,“ konstatoval Róbert. „Robko, co myslíte? Věděli jsme předem, jaké máte povolání?“ zeptal se Marcel Forgáč. „Nevěděli jste, ale vy jste šikovní,“ zhodnotil klempíř. „Já vím, Marcel, proč ses ptal, že jestli věří, že jste hádali a nevěděli jste to. Nebo... setkáváš se s tím pořád i ty?“ zeptal se moderátor Vlado Voštinár. „Absolutně, nonstop. Je velká skupina těch lidí, kteří si hrají na ty zkušené, kteří vidí do toho zákulisí.

Tváří se jako Richelieu a říkají: přede mnou se nemusíš tvářit. Mně to nevadí. Já to chápu, je to televizní zábava,“ řekl Forgáč. „Já mám ještě druhý level. Že: Fakt to nevíte? Ne. Ale Hudák ví, ne?“ zaklínal Šoko. Pokud jste náhodou i vy váhali, zda hádači vědí nebo nevědí profese a jména tajných hostů dopředu, tak odpověď jednou provždy zní: ne, nevědí.

Sledujte Inkognito každé pondělí od 21:40 na JOJce!

Tagy: Inkognito

Sledujeme sociální sítě