Oblíbenému moderátorovi, baviči a hádači mnozí lidé často říkají, že se až neuvěřitelně podobá slavnému herci Janu Werichovi. Je proto jasné, že do kostýmu císaře z legendární pohádky Císařův pekař a pekařů císař se nemohl obléct nikdo jiný než Mišo Hudák!

Laskavý a trefný humor, husté vousy a šibalský pohled. To jsou hlavní rysy, pro které oblíbený moderátor a bavič Mišo Hudák mnohým připomíná slavného herce Jana Wericha. Když jsme v rámci příprav na Vánoce realizovali vánoční focení ve stylu kultovních pohádek, bylo jasné, na koho padne volba v případě filmu Císařů pekař a pekařů císař. „Herecká osobnost, jakou jednoznačně Jan Werich byl, je nenapodobitelná. I proto mi bylo ctí, a moc jsem se těšil, že jsem se jím mohl v rámci focení na chvilku stát,“ prozradil Hudák.

Jeho podoba s Janem Werichem je dokonce pro některé lidi tak intenzivní, že jednou dostal opravdu zajímavou zpětnou vazbu. „Jiřinka Bohdalová se mě jednou zeptala, jestli jsem si jistý, že nejsem Werichův nepřiznaný syn. Od té doby jsem se s přirovnáváním k němu setkal mnohokrát, ale poprvé jsem měl příležitost stylizovat se do této postavy z filmu Císařův pekař, pekařů císař. Navíc je tato úloha o to zajímavější, že jde o dvouroli,“ doplnil.

Sledujte legendární pohádku Císařův pekař a pekařův císař na Štedrý den v 11:00 na JOJ TV!

Tagy: Mišo Hudák

Sledujeme sociální sítě