diana morova

Slovenská herecká diva chtěla splynout s davem. Na obrazovce super outfit, v kině byste ji nepoznali!

Některé celebrity nevyjdou před dveře, aniž by nebyly dokonale upravené. Jiným vůbec nevadí, že je fanoušci a veřejnost uvidí nenalíčené. A tady je důkaz!

Jednou ze známých tváří, které si dlouho nelámou hlavu nad tím, v čem si vyjdou do kina, je také Diana Mórová. Porotkyně Česko Slovensko má talent se před pár dny objevila na bratislavské premiéře zahraničního kinohitu Duna.

<div style="position:relative !important; width:100% !important; height:0 !important; padding-top:56.25% !important; padding-bottom:0px !important"> <iframe src="https://media.joj.sk/embed/FHq8tHrm3S7" style="position:absolute !important; top:0 !important; left:0 !important; width:100% !important; height:100% !important; border:0 !important;" allowfullscreen allow="autoplay; fullscreen; encrypted-media"></iframe> </div>

Zatímco na obrazovkách televize JOJ ji vidíte vždy dokonale oblečenou s profi makeupem, v soukromí sem-tam dá přednost přirozenosti. Diana tentokrát sáhla po legínách a oversize svetru, které doladila sportovními teniskami. Vlasy stáhla do drdolu a mezi hosty se ukázala bez make-upu. Přestože Diana už oslavila padesáté narozeniny, stále je ve formě a mnohé mnohem mladší ženy, by chtěli vypadat tak jako ona!

Zdroj: Profimedia.sk

<div style="position:relative !important; width:100% !important; height:0 !important; padding-top:56.25% !important; padding-bottom:0px !important"> <iframe src="https://media.joj.sk/embed/6NygnqeZO7p" style="position:absolute !important; top:0 !important; left:0 !important; width:100% !important; height:100% !important; border:0 !important;" allowfullscreen allow="autoplay; fullscreen; encrypted-media"></iframe> </div>

Sledujeme sociální sítě