Katarína Jesenská je majitelkou vlastní chalupy, na níž je neustále práce nad hlavy. V létě si nakonec odpočinek v soukromí nedopřála.

Letní měsíce pro Katku nebyly odpočinkové, protože natáčela pokračování oblíbeného chalupářského pořadu. Její práce je pro ni však zároveň koníčkem, proto si na cizích chalupách nakonec odpočinula a náročnější část léta ji čekala na vlastní chalupě, kde se sama setkala s nevítanými problémy.

"Měla jsem velké plány užít si v létě vlastní chalupu. Asi se mi to však nepodaří, protože ji mám celou rozbouranou," svěřila se nám chalupářka na tiskové konferenci k nové sezoně TV JOJ. Sama dobře ví, že není nad to najít si spolehlivé brigádníky. "Začali jsme dělat topení a chtěli jsme dokončit i podkroví, ale bohužel se nám to nepodařilo, protože řemeslníci se jednoduše vypařily," Katka se proto pustila do hledání nových posil. Jejím snem by bylo, aby mohla diváky JOJky vzít do té své chalupy právě prostřednictvím svého pořadu. To, zda se jí to podaří, zjistíte v premiérových dílech pořadu Na chalupě!

Nenechte si ujít novou sérii pořadu Na chalupě s Katkou Jesenskou. Premiérové díly můžete sledovat každou neděli od 16:45 na JOJ Family!

Sledujeme sociální sítě