Dara Rolins

Dara poslala dojímavý odkaz vdově i dětem po Gottovi: TOHLE si zpěvačka přeje...

Fanoušci, ale i ti, kteří s Karlem Gottem dlouhá léta spolupracovali, se stále nevědí smířit s tím, že geniální zpěvák náš svět navždy opustil. Jednou z truchlících je i Dara Rolins, která se se svými pocity vyznala veřejně.

Televize, weby i sociální sítě jsou tyto dny zaplaveny fotka a informacemi o životě, práci, rodině i odchodu pěvecké ikony jménem Karel Gott. Mezi truchlícími fanoušky byste nenašli jednoho, který by na maestra dokázal říci jedno špatné slovo. Gott byl totiž ten typ umělce, který by dal divákům první i poslední nejen na jevišti, ale také v zákulisí.

Lidé se scházeli před zpěvákovou vilou, aby si ho uctili:

Ti, kteří s ním měli možnost pracovat, si ho vážili zejména pro jeho profesionalitu. Jednou z nich byla i Dara Rolins, kterou proslavilo právě duet s Gottem - Zvonky štěstí.

Rolins se na Instagramu vyznala ze svého smutku i vzpomínek, které si na maestra navždy uchová. Navíc poslala odkaz a přání nejbližší rodině Gotta, což asi nebude tak snadné splnit... "Přeji si, aby den kdy Karel odešel, byl pro mě, pro všechny co ho milovali a hlavně pro jeho rodinu jen okamžikem, který budeme schopni každým dalším dnem vnímat s menší bolestí a více než v slzách, na něj budeme vzpomínat s úsměvem. Ani dnes to ještě nedokážu... ale vím, že jeho život, talent, stopa, kterou po sobě zanechal, si zaslouží být oslavována, ne oplakávaná. Karel Gott je nesmrtelný. Je to jeden z nejúžasnějších lidí, které jsem na cestě svým životem setkala," vyznala se Dara.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto je ten moment, kedy sa ťažko hľadajú slová. Ďaľšie slová po hromade slov, čo už aj tak zazneli. Dve smutné udalosti za sebou. Odišli ďaľší dvaja ľudia, ktorí patrili do môjho života. Jeden v deň svojich narodenín. Môj dobrý kamarát, bývalá láska, veľký bojovník Peter Vlasák, navždy v mojom srdci❤️....A druhý, božský Kája. Je mi smutno, aj keď viem, že pocit šťastia a radosti z toho, že som Karla stretla, poznala, “zažila” je mocnejší a o mnoho viac nezabudnuteľný. Želám si, aby deň kedy Karel odišiel bol pre mňa, pre všetkých čo ho milovali a hlavne pre jeho rodinu len okamžikom, ktorý budeme schopní každým ďaľším dňom vnímať s menšou bolesťou a viac než v slzách, na neho budeme spomínať s úsmevom. Ani dnes to ešte nedokážem...ale viem, že jeho život, talent, stopa, ktorú po sebe zanechal si zaslúži byť oslavovaná, nie oplakávaná. Karel Gott je nesmrteľný. Je to jeden z najúžasnejších ľudí, ktorých som na ceste svojim životom stretla. Túto sobotu by mal narodeniny môj ocko. Karla som poznala, keď som bola rovnako stará ako moja Laura. Bol mojim vzorom, trpezlivým učiteľom a úprimným nadšencom pokiaľ išlo o môj talent. Vždy mi extrémne lichotilo a vážila som si jeho obdivných slov na moju adresu. Dívala som sa na neho ako na boha, môj druhý, “hudobný” otec. Presne tak som ho vnímala. Pre malé dievčatko vo veľkom svete šoubiznisu bol jeho láskavý, otcovský prístup, pochvala, povzbudenie a nefalšovaná radosť z každej mojej noty neskutočným hnacím motorom. Silnou motiváciou v odhodlaní hudobne rásť, byť lepšou, nezostať len tou detskou hviezdičkou. Som mu vďačná za veľa. Moja láska a obdiv k tomuto človeku sú nezpochybniteľné ako on sám. Ďakujem??❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Sledujeme sociální sítě