Daniela Peštová

Daniela Peštová vzala na přehlídku nejmladšího syna: Podobá se otci Paľo Haberovi?

Při pohledu na stále krásnou Danielu Peštovou, by snad nikdo netipoval, že už oslavila padesáté narozeniny a je mámou tří dětí. Podívejte se, jak vypadá její nejmladší potomek!

Na karlovarském filmovém festivalu doslova zářila po boku svého partnera Paľa, na finále Schwarzkopf Elite Model Look ji doprovázel nejstarší syn Yannick a do třetice dělal společnost nejmladší syn Paul Henry (12) na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Mnohým neuniklo, že se stále více podobá svému slavnému otce, všimli jste si toho i vy? 

Jak to dělá, že vypadá stále tak úžasně? Toto před časem prozradila Daniela Peštová! 

Ani jeden ze slavných rodičů své ratolesti velmi do společnosti netahají a na sociálních sítích je ukazují jen výjimečně, většinou při oslavách narozenin.

Proč Daniela udělala výjimku a nejmladšího syna vzala na módní přehlídku? "Nebyl to jeho nápad, protože tento svět ještě nesleduje. Jen jsem se ho zeptala, zda by šel se mnou a šel. Tak jsem ráda, "prozradila Daniela pro český magazín super.cz.

Daniela je stále vyhledávanou modelkou a často pózuje před fotografy, ale při přehlídkách je raději mezi diváky.  

Zdroj: Profimedia

"Vždycky jsem ráda, když na tom molu nemusím být já," usmívá se Daniela, která si zjevně užila nejen prohlídku, ale i svého nejmladšího syna, o němž na sociální síti prozradila, že je největším baviči v rodině.

 

Zdroj: Profimedia

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Pavol Habera (@pavolhabera)

Sledujeme sociální sítě