Léto už pomalu klepe na dveře a ani koronavirus ho nezastaví. Dočkat se horkých slunečných dnů neví ani Dara Rolins, která na sociální síť zavěsila fotky z pláže.

Kdo by nemiloval léto? Slunce, teplo, horké dny, vylehávání na pláži s osvěžujícím drinkem v ruce. Přímo idylka. Ačkoli tento rok to asi docela tak nebude. O moři, pláži a romantických procházkách při západu slunce můžeme jen snít. Ale léto nám ani koronavirus nevezme.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Rovněž se horkých dnů nemůže dočkat ani Dara Rolins. Ta před časem zavěsila na sociální síť sexy fotky, na kterých pózuje v plavkách. "Nevím, jak vy, ale u nás doma se radujeme z každého dne, které je blíže k letu," napsala zpěvačka. Přiznala, že fotografie vznikly ještě v lednu na Bali.

"Myslím, že zvlášť v mém případě nejde být více autentický, když skloňujeme dovolenou, slunce, pláž. Život nám toto léto zrežíroval trochu jinak, ale slunce svítí i zde, u nás," dodala. Dara je zjevně na léto připravena. Sexi postavičku, kterou jí mohou závidět i dvacátnice, může s hrdostí ukazovat ve všech koutech světa.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dara vypadá božsky. Málokdo by si byl pomyslel, že i žena s jejím sexy křivkami by mohla trpět komplexy. A přece. Dara nebyla vždy se svým vzhledem spokojená.​

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Když byla mladší, měla nízké sebevědomí a trpěla pro strie, které trápí většinu žen. Dnes je však všechno jinak. Dara je se svým tělem spokojená a nemá problém ani zapózovat v plavkách.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Ale nic není zdarma a zpěvačka to velmi dobře ví. Proto, aby měla cihličky na břiše, musí i něco udělat. Pravidelně cvičí a nezapomíná ani na zdravou stravu. Výsledek je dechberoucí.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi
Tagy: Dara Rolins

Sledujeme sociální sítě