Zpěvačka se jen před měsícem stala matkou a už pracuje. Nedávno se postavila na pódium a odehrála koncert v rámci jejího velkého turné. Ewa chce stíhat mateřství a zároveň i své fanoušky.

Oblíbená zpěvačka momentálně prožívá krásné období. Nedávno svým fanouškům oznámila radostnou zprávu, že se stala mámou. Ewa přivedla na svět své první dítě. Se svým manželem se těší z rozkošného kluka, kterému dali jméno Artuš.

​Neuběhlo ani šest týdnů a Ewa se opět postavila na pódium a odzpívala koncert. Zdá se, že bez svých fanoušků neví vydržet. ,,Dnes jsme odehráli první koncert z nové show, velmi děkujeme lidem, i organizátorovi za důvěru," svěřila se na Instagramu. Farna nezapomněla na sociální síť přidat fotografii, na níž si fanoušci mohli všimnout jak vypadá po porodu a že je připravena dále pracovat. Na zpěvačce těhotenství nezanechalo žádné nadbytečné kilogramy a vypadá opravdu úžasně. ,,Cítím se totiž skvěle. Zastávám pravidla: žádný extrém není dobrý a taky šťastná máma, šťastné dítě," vysvětluje Ewa, proč se tak rychle vrátila na pódium.

View this post on Instagram

Dnes jsme zahrali prvni koncert z nove show, moc dekujeme lidem ale i poradateli za duveru!👏👍 Casto se ptate... Ikdyz je koncertu o hodne mene narozdil od minulych naslapanych let, hrajeme. Citim se totiz skvele. Zastavam pravidla: “zadny extrem neni dobry” a taky “stastna mama, stastne dite.” A dost se mi to zatim vyplaci❤️👍. Materstvi je bezpochyby na prvnim miste (dnes poprve z 24h pouhych skandalnich 22,5h spolu😄), a to se preci nemusi vylucovat s obcasnym koncertovanim. 🎤 Existuji matky, ktere opravdu resi vetsi problemy nez ja🙈. Kazde dite je jine, proto se nesudme. A kazda mama at si dovoli takove tempo, na jake se citi👏. A ano, je super mit kila navic pred otehotnenim, pak jste „zpatky ve forme” v podstate hned👌🏼💪🏼🙃. #tadaa #koncert #ewafarna #materstvi #pozitivnipristup #jetoomindsetu #hubnutitehotenstvim #diteneniprekazkou #jdukojit #takcau #prodnesekstaci P.S. Jutro napisze po polsku🙏🏼😉...

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Tagy: Ewa Farna

Sledujeme sociální sítě