alexandra palatinusova

V minulosti zhubla téměř 50 kilo a stále je štíhlá jako laň: Herečka nikdy nebyla krásnější!

Alexandra Palatínusová ze seriálu Poldové v akci v minulosti vážila přes 100 kilogramů. Zaťala se a podařilo se jí zhubnout a váhu si i udržela. Jak?

Alexandru znají diváci jako nekompromisní seriálovou policistku, která se umí s napjatými životními situacemi hravě poprat. Kráska nám v minulosti přiznala, že sama sváděla boj s kily navíc.

"Hubnu vlastně celý život, no tak radikálně jsem zhubla dvakrát. Čtyři roky dozadu to bylo 30 kilo. To jsem si nějaké dva roky udržela. Pak jsem potkala mého úžasného muže, se kterým máme krásnou dcerku. Děťátku jsem dopřála to, co potřebovala, takže jsem se zaoblila. Po porodu kila odešli, ale zůstalo toho stále dost, s čím jsem byla nespokojená, takže jsem na sobě zapracovala. Od konce prosince do poloviny dubna jsem zhubla 16 kilo," přiznala nám před pár lety Alexandra. Herečka nebyla na hubnutí sama, ale nechala si poradit od odborníků na vysokoproteinovou dietu. Právě díky ní má štíhlejší křivky. Samozřejmě, ke změně jídelníčku přidala i sport.

Kráska si natolik zvykla na zdravější životní styl a cvičení, že se jí váhu i po hubnutí podařilo udržet a dnes se pyšní opravdu super postavou. Už na první pohled je jasné, že se jí podařilo shodit ještě pár kilo. A co vzkázala těm, kteří by se rádi zbavili přebytečných tukových váčků? "Každý člověk dokáže zhubnout, pokud nemá nějaké vážné zdravotní problémy. Dá se s tím něco dělat. Myslím si, že každá dieta funguje, jen člověk musí najít tu, která mu vyhovuje. Člověk musí méně přijímat a více vydávat, jinak ty kila nepůjdou dolů," dodala na závěr.