Ferkovci jsou zpět: Oblíbená pěvecká dvojice ukáže svůj španělský temperament i v kuchyni!

Tolik zpěvu jsme tu ještě neměli.

Mladičká sourozenecká pěvecká dvojice Alex a Ondrej Ferkovci ze show Československo má talent je zpět! Jejich vystoupení byla vždy plné emocí a sexappealu a protože dvojice jistý čas v mládí žila ve Španělsku, do tohoto jazyka si dokonce přizpůsobili i texty písní. A přestože se nakonec do finále nedostali, u diváků si získali obrovské sympatie. Španělsko je ale neovlivnilo jen v hudbě, ale i v celém životě, co se dnes projeví i v naší televizní kuchyni. Sourozenci se totiž nyní snaží donést něco z této kultury i na Slovensko. Alex se bude muset poprat i s obrovským problémem - protože si s sebou zapomněla přinést přezůvky, vařit dnes bude v podpatcích. "Stále mám podpatky, jsem zvyklá v nich stále chodit, dokonce i v lese jsem s nich byla, snad se nezabiju, ještě jsem v nich nevařila," směje se veselá zpěvačka.

Oba sourozenci se shodují v tom, že Talent jim prakticky změnil celý život, pohledy na věci kolem nich a nakopl je k ještě větším výkonem. "Talent byl nezapomenutelná zkušenost, úžasní lidé, počínaje od štábu a tisíc lidí, kteří jsou za tím. Úžasná porota. To, že ze stovek lidí jsme se dostali do nejlepší šestnáctky, byl ten nejkrásnější pocit," shodují se Ferkovci. A jaké jsou jejich nejbližší plány do nového roku? "Zůstaneme na Slovensku a Česku a pak se uvidí. Připravujeme nové věci, písničky a videoklipy. Máme YouTube kanál, kde věšíme spoustu nových věcí a fotky s plánovanými věcmi a vystoupeními," vysvětlují vysmátí zpěváci původem z umělecké rodiny. Uvidíme, jak si dnes Alex a Ondřej pořadí v naší televizní kuchyni. Se zpěvem a dobrou náladou jim to ale půjde zajisté snadněji.

Sledujte souboj Ferkovců proti klukům Petrovi a Mirovi v premiérové ​​epizodě Moje máma vaří lépe než tvoje dnes v 18:00 na JOJ Family!