Tajemství úspěšného vztahu Dary a Rytmuse: Ani po letech nezapomínají na zásadní věc!

I to je důvod, pro který jim to klape už 6 let.

Československá pěvecká legenda Dary Rolins, nedávno vydala své nové album ETC. Zajímavostí je, že fanoušci si na něj museli počkat celých 6 let, což je v jednotlivých písničkách i patřičně slyšet. "Album je jiný v tom, že ta pauza byla tak dlouhá a během šesti let se mi stalo v životě mnoho věcí - i špatných, i smutných a myslím, že všechny tyto momenty a emoce se dostávají do alba a písniček," prozrazuje Dara, která takovou dlouhou pauzu rozhodně neplánovala. Šest let je shodou okolností i další výrazný mezník v jejím životě. Už o pár dní, konkrétně 8. října, budou mít spolu s jejím přítelem Patrikem "Rytmusem" Vrbovský šesté výročí své lásky. "To je úplná náhoda a uvědomila jsem si to až teď, když jsem o tom mluvila nahlas. Říká se, že u někoho se čistí krev po sedmi letech a možná u mě je to po šesti," směje se oblíbená zpěvačka.

Velkou inspirací tedy byl pochopitelně i samotný Rytmus. Oba se vzájemně poslouchají nejen lidsky, ale i hudebně. "Zajímá mě jeho názor, stejně jako jeho zajímá ten můj. On je dokonce ještě více takový, že mě potřebuje v průběhu vzniku, já jemu pouštím věci až když jsou hotové," prozrazuje Dara, která se se svým hvězdným partnerem rozhodně nikdy nenudí. Zamilovaná dvojice našla recept na to, jak už šest let spolu fungovat stabilně, šťastně, a to i přesto, že jsou tvrdohlavé povahy a někdy se chovají jako kohouti na smetišti. "Je to těžké, když já jsem hvězda, on je hvězda a abychom si vyšli vstříc, neměli manýry a šli si každý po svém, jsme zvyklí si věci řídit. Naučili jsme se jeden druhého akceptovat a respektovat, víme, kde jsou limity , kam můžeme zajet a asi i proto nám to tak dobře funguje jako na začátku," vysvětluje jedna z našich nejúspěšnějších zpěvaček. Dara ale jedním dechem dodává, že iu nich jsou momenty, kdy by se nejraději zabili. Potom ale přijdou chvíle, kdy bez sebe nemohou být ani minutu a je jim smutno. "Je to vyvážené a člověk potřebuje neztratit sám sebe, své soukromí a svůj svět. Patrik respektuje momenty, kdy chci být jen sama se sebou nebo sama s dcerou," dodává Dara.

Tagy: Dara Rolins

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.