Z mladého ucha charismatický muž: Odpadnete, jak vypadal Juraj Loj před lety!

Sympatický herec hv v oblíbeném seriálu Nový život jako boxer Juraj Lohinský, který si získal divácké srdce. Jeho představitel patří k najcharizmatickejším mužům slovenského showbyznysu a přestože nejedna dáma by šla na něm oči nechat, on je dlouhá léta šťastně zadaný a pyšní se krásnou rodinou.

Herec Juraj Loj tvoří více než čtrnáct let harmonický pár s herečkou Zuzanou Kanócz a jsou tak jednou z nejstabilnějších dvojic v slovenském showbyznysu. Svým krásným vztahem dokazují, že skutečná láska vydrží i v nablýskaném světě celebrit. Jejich partnerství je navíc zpečetěno třemi krásnými dětičkami - Lucasem, Izabelou a Leylou. Pár před časem oslavil výročí jejich vztahu a při této příležitosti se sympatická herečka pochlubila společnými fotkami z minulosti.

Na záběrech, které si už co-to pamatují, je vidět, že přibývající věk jim oběma jen přidal na kráse a atraktivnosti, protože zrají jako víno. "O pár dní nám končí náš společný 14. rok a vkročíme do 15-ho. Bylo šťastně i nešťastně, bylo lehce i těžce, bylo i laskavě, i nelaskavě, bylo veselo i smutně, bylo citlivě i sobecky, bylo zvyšující i ubíjející... Chvíli nahoře, pak zas dolů. A je to tak v pořádku. Učíme se, rosteme, pokračujme... spolu... i zvlášť... my, on a ona, ty a já," napsala Kanócz k snímkům.

Tagy: Juraj Loj