Manželé Kandráčovci ukázali svou rozkošnou dcerku Marušku: Wau, to je ale podoba!

Uplynulý rok byl pro oblíbeného muzikanta snad jedním z nejkrásnějších. Přestože pandemie koronavirusu zasáhla jeho pracovní aktivity, pozitivem je, že trávil veškerý čas se svou rodinou a několikaměsíční dcerkou Maruškou. Ta ale roste jako z vody a zanedlouho oslaví první narozeniny!

Rodinka Kandráčovců se loni v červnu rozrostla o pátého člena, když se na svět vyžádali třetí děťátko Ondreja a Eriky - dcerka Maruška. Od té doby již proteklo hodně vody Dunajem a malá princezna zanedlouho oslaví své první narozeniny. Před časem se oblíbený muzikant pochválil fotkou, na níž pózuje s manželkou a se svou nejmladší ratolestí a fanoušci hned začali tipovat, na koho se podobá více - či na maminku nebo tatínka. Přestože má Maruška rysy i po svém slavném otci, už na první pohled se však více podobá šarmantní maminku. "Důležité je, aby se podobala buď na mě nebo na Eriku. Ať se nepodobá na někoho jiného," řekl Ondrej se smíchem na odlehčení.

Jedním dechem ale řekl, že podstatnější než to, na koho se podobá, je něco zcela jiného. "Je to nádherný malý tvor, vše je dokonalé na tom človíčku. Pro mě je to vždy velký svátek, když jsme spolu pohromadě a těšíme se jeden z druhého. V zásadě je absolutně jedno, na koho se bude podobat, důležité je, ať je zdravá, ať dělá radost nejen nám, ale i lidem kolem. Ať je z ní dobrý člověk, to je alfou a omegou životního příběhu," zhodnotil muzikant.