Kandráčovci ukázali své rozkošné miminko: Krásná rodinka jako vystřižená z časopisu!

Oblíbený muzikant se před pár dny stal hrdým trojnásobným otcem, když jeho milovaná manželka Erika přivedla na svět dcerku Marušku. Šťastná rodinka si již užívá vzájemnou přítomnost doma v soukromí.

Rodinka Kandráčovců se v pátek 26. června rozrostla o pátého člena, když se na svět vyžádalo třetí děťátko Ondreja a Eriky - dcerka Maruška. Malá princezna se narodila v nemocnici s mírami 48 centimetrů a 2840 gramů. Datum, kdy přišla Maruška na svět, je pro rodinu Kandráčovců více než symbolický. "I když jsme v dnešní den porod neplánovali, právě dnes by byl můj otec dožil své 70-ky. A ještě jednu perličku jsme při tomto datu našli. Moje babička z maminčiny strany se jmenovala Marie a právě 26.6.2020 by se dožila svých 89. narozenin. Říká se, že nic v životě se neděje náhodou, tak věřím, že malá Marie bude jejich důstojnou pokračovatelkou a následnicí," řekl těsně po příchodu Marušky na svět.

Aktuálně si rodinka Kandráčovců již užívá své velké štěstí v soukromí, jelikož Eriku is dcerkou ve středu na oběd pustili z porodnice domů. Ondrej jako hrdý trojnásobný otec při tom nesměl chybět stejně jako jejich dětičky Ondrík a Emuška. "Chceme vám poděkovat za množství přání, které jste adresovali naší malé Marii. Věřím, že bude dělat radost nejen nám, ale i vám. Možná z ní bude co? Zpěvačka, možná muzikantka. Ale důležité je, aby byl z ní dobrý člověk, protože to je nejdůležitější v životě. Máme se fajn, i zdravotně, i tak rodinně, takže si to užíváme. Stejnou pohodu přejeme i my vám, abyste ji zažívali mezi svými blízkými," odkázali těsně před odchodem z porodnice. Při této příležitosti si udělali společnou fotku a my můžeme jen konstatovat, že rodinka září štěstím a je jako vystřižená z časopisu. Co říkáte?

Ondrej Kandráč s rodinou Zdroj: Archív J.K.