Števo Skrúcaný s image deda Mráze zaskočil nejbližší osobu: Ostré slova od mámy!

Známý moderátor překvapil všechny televizní diváky a fanoušky, když ukázal svůj nový image. V karanténě si totiž zapustil bradu. Jeho vzhled však zdaleka nešokuje jen jeho fanoušky.

Števo Skrúcaný oslavil koncem března kulaté 60. narozeniny, ale tento věk by mu tipoval málokdo. Vždy byl totiž známý tím, že vypadal nesmírně mladistvě. Postavu má fit, vrásek minimum a kondici lepší než mnozí o polovinu mladší kolegové. Navíc obléká se také stylově a mladistvě, co mu vizuálně automaticky ubírá nějaké ty roky. O to víc všech šokovalo, když ukázal svou novou karanténní image. Števo si nechal narůst hustou bradu, která ho doslova změnila k nepoznání. "Přiznám se, že si tu bradu nijak neupravuju. Opravdu jsem si to nechal vyrůst už do takové polobrady," konstatoval. Nový vzhled bere spíše jako experiment a zajímavou zkušenost, protože během plného pracovního nasazení si takový image nemůže dovolit.

Nejen diváci však byly z jeho radikální změny šokováni. Zaskočit se mu podařilo i nejbližší osobu. "Moje máma, například, je z toho zoufalá. Řekla, že mě chce vidět, až když budu znovu ostříhán," konstatoval Skrúcaný, který by se na přelomu května a června měl stát opět otcem.

Sledujte oblíbenou šou Všechno co mám rád každý i v našem archivu.