Aneta Parišková bojující s rakovinou: Slova o manželovi vhánějí slzy do očí!

Dělily je tisíce kilometrů, ale když se dozvěděl, že jeho milované manželce diagnostikovali nádor, okamžitě sedl do letadla, aby jí byl na blízku. Moderátorka Aneta Parišková ještě nemá vyhráno, ale otevřeně přiznává, že bez svého muže by léčbu zvládala mnohem hůř.

Z minuty na minutu se její život obrátil naruby. Sympatické moderátorce Anetě Pariškové před půl rokem totiž lékaři oznámili strašnou diagnózu - Non-Hodgikov lymfom. Rakovina ale zasáhla do osudu nejen jí, ale i celé rodině. Když se to blondýnka dozvěděla, její manžel byl zrovna v té době pracovně v Americe.

Zpráva o špatném zdravotním stavu milované ženy ho ale natolik vzala, že všechno nechal tak a okamžitě přišel na Slovensko za svou láskou. "Byl to opravdu zázrak. Když se dozvěděl, že mám nádor, za čtyři dny dal všechno dohromady a vrátil se domů," prozradila. "Staral se o mě, o kluky, do toho přišly ještě i nepředvídané věci, jako například zlomenina jednoho ze tří synů," dodává.

To vše, co pro rodinu manžel Miroslav dosud udělal a stále dělá, potvrdilo Anetě jen jedno: "Vzala jsem si opravdu nejlepšího chlapa na světě."

Anetu Pariškovú můžete vidět každý den v Novinách o 20:30 hod. na JOJ Family!