Lucid vyráží dech svým image: Neuvěříte, jak brutálně se podobá na Madonnu!

Známá vizážistka Lucie Sládečková miluje v líčení extravaganci a její mejkapové přeměny doslova vyrážejí dech. To se stalo i nyní, když se fanouškům pochlubila svou vizáží, při které se inspirovala Madonnou. A ta podoba je neuvěřitelná!

Usmívající, pozitivní a vždy dobře naladěná Lucie Sládečková, známá jako Lucid, se při své práci rozhodně nevyhýbá extravaganci. Ať už jde o make-up nebo o účesy, vždy ví zazářil a odlišit se od ostatních. Neustále zkouší něco nového a při pohledu na její originální mejkapové výtvory tají dech nejedna žena. Její tvář je jako malířské plátno, na kterém dokáže namalovat hotové umělecká díla. Hra s barvami, s tvary, se světlem a se stínem. To vše zvládá dokonale.

Jelikož Lucid není jen klasická vizážistka, ale je v podstatě umělkyně, múzy hledá všude. Nejnověji se inspirovala image pěvecké a módní ikony Madonny. Prostřednictvím "storíčka" na Instagram ukázala fanouškům, jak zvládla přeměnu na tuto světovou divu. Nuž, a výsledek je dechberoucí. Pokud si na Madonně odmyslíme nějaké ty vrásky a povadlou pleť, podoba je dokonalá. Co říkáte?