Zdena Studenková divákům vyrazila dech dokonalým image: Wau, vypadala jako bohyně!

Herecká hvězda před půl rokem oslavila své 66. narozeniny, ale svým vzezřením bez problémů schová do kapsy i mnohem mladší ročníky. Nejenže se pyšní krásnou tváří, ale má i dokonalou postavu a vytříbený styl a vkus.

Dlouholetá členka činohry Slovenského národního divadla a stabilní hádačka z pořadu Inkognito Zdena Studenková má na zádech už šest křížků, ale tento věk by jí tipoval jen málokdo. Vypadá totiž velmi mladistvě a je důkazem toho, že dámy nestárnou, ale zrají. Domnívá, že žena by se o sebe měla starat v každém věku a této myšlence dělá skvělou reklamu. Má nejen pěstován zevnějšek, ale i skvělou postavu a tak není divu, že si může obléci opravdu cokoli.

O Zdence je známo, že se na natáčení obléká sama, protože módu miluje a vyzná se v ní. Na speciální silvestrovské vydání oblíbeného pořadu Inkognito si zvolila vypasované červené třpytivé šaty s rolákem a s vysokým rozparkem. Doplnila je tělovými lodičkami, jemnými šperky a opravdu hvězdnou vizáží i perfektním účesem. Výsledkem tak byl ohromující image, ve kterém Studenková vypadala jako bohyně a doslova vyrážela dech. Nuže, Zdena ví, jak na to! Co říkáte?