Syn Lucie Bílé se po dlouhém čase ukázal: Takto neuvěřitelně se Filip změnil!

Když přišel Filip Kratochvíl podpořit svou slavnou mámu na otevření jejího staro-nového divadla v centru Prahy, všichni přítomní se mohli mimo jiné přesvědčit, jak syn Lucie Bílé dospěl. A jasně se ukázalo, že 25-letý mladík se evidentně vydal vlastní životní cestou rozervaného bohéma.

Nespoutané vlasy po ramena, širokánský úsměv, tečkovaný šátek na krku a o několik čísel větší košile. Tak aktuálně vypadá a takovou módu vyznává syn Lucie Bílé a Petra Kratochvíla, Filip. Setkat ho ale v Čechách v posledních letech není zrovna jednoduché. Potomek jedné z nejslavnějších českých zpěvaček a slavného producenta se totiž stal velkým světoběžníkem po tom, co se během studia ve Francii zamiloval do života mimo rodiště. Kromě pobytu ve čtvrté nejlidnatější zemi Evropy pak strávil Filip Kratochvíl určitý čas i za oceánem ve Spojených státech amerických.

Aktuálně pro celý svět velmi komplikovaná situace se šířením nového zákeřného typu koronavirusu ho ale zahnala domů. Filipova slavná máma je však přesvědčena, že jakmile to půjde, vyletí její jediný syn opět z hnízda, aby si plnil své sny.

A přestože tento rok v březnu sfoukl Filip na své narozeninové dortu 25 svíček, přesto o něm Lucie Bílá stále mluví jako o "Filípkovi". A ke štvrťstoročnici svého syna si zpěvačka samozřejmě nenechala ujít příležitost popřát mu nejen soukromě, ale, jak se to dnes již běžně dělá, i přes sociální sítě. "Pokud se mi v životě něco velké podařilo, tak je to můj syn Filip. Dnes má 25 let a je to láska mého života. Všechno nejlepší," dojala v polovině března Lucie Bílá něžným vyznáním svět internetu. A přestože Filip zjevně nezdědil ambice stát na pódiu, v umělecké branži se přece jen nedávno angažoval. Ujal se totiž režie máminého videoklipu k písni Hořká jako rtuť. Nejen díky tomu je na svého jediného potomka mnohonásobná Zlatá slavice patřičně hrdá.

Tagy: Lucie Bílá