Dcery Eriky Barkolové vyrážejí dech svou krásou: Podívejte, jaké jsou z nich kočky!

Největší chloubou a štěstím zároveň jsou pro moderátorku její dvě dcery Patrícia a Alexandra. Obě jsou totiž nejen krásné, i velmi šikovné a průbojné.

Moderátorka Erika Barkolová, kterou naši diváci znají z pořadu Ranní noviny, s maminkovskými povinnostmi neotálela a tak má ve svém šťavnatém věku doma dvě krásné mladé ženy. Její dcery Patrícia a Alexandra jsou již dospělé a žijí své životy podle svých představ. Erika se tak může naplno věnovat své práci, kterou miluje. Vždy si však najde dostatek času na to, aby mohla za svými kočkami vycestovat a strávit s nimi čas na dovolené či na výletě.

Celebritní maminka je na své dcery nesmírně pyšná a tak není divu, že se na svém profilu na sociální síti s fanoušky pravidelně podělí o jejich fotky. Nedávno zveřejnila snímek, na níž spolu pózují Paťka i Saška a už na první pohled vidět, že krásu zdědily po své slavné matce. Musíme však dodat, že určitě i šikovnost a pracovitost, protože oběma se daří a jsou ve svých oborech neméně úspěšné jako Erika. Klobouk dolů!