Jak to, že moderátorce vždy oblečení dokonale sedí? Erika Barkolová odhalila její trik!

Moderátoři a moderátorky se při výkonu své profese neobejdou bez dokonale padnoucího oblečení. To dotváří jejich image a tak je důležité, aby před kamerou vypadaly tip-top. Co však udělají kostymérky, pokud jim vybraný outfit nesedí tak, jak by si představovali? TOTO!

Obličeje zpravodajských, publicistických či zábavných pořadů jsou při své práci vždy na očích, takže při tom musí dobře vypadat. Než se moderátorky postaví před kameru, musí absolvovat líčení a česání v maskérně a výběr oblečení v kostymérni. To si vybírají buď samy nebo za pomoci televizních kostymérek či stylistů. Outfity jim musí dokonale sednout, protože dotvářejí jejich vizuál. Každá žena však velmi dobře ví, že ačkoliv si vybere správnou velikost oblečení, ne vždy daný kousek padne jako ulitý. A právě pro tento případ mají šikovné kostymérky super zlepšovák.

Ten odhalila ve svých storíčkach moderátorka Top Staru Erika Barkolová. Na Instagram sdílela "storíčko" své kolegyně Hanky Zavřelové Gallové, která fanouškům ukázala, jak si kostymérka poradila s Erikinou štíhlou postavičkou. "Ze zákulisí nebo odzadu. Tož, štíhlounká je," napsala moderátorka ke snímku, na níž je vidět, že na zúžení a vyformování saka byly použity zavírací špendlíky. Jelikož moderátorka se ke kameře nikdy neotáčí zády, tento rafinovaný trik tak diváci nemají šanci spatřit.

Erika Barkolová - sako Zdroj: archív H.Z.G.
Erika Barkolová - sako Zdroj: archív H.Z.G.