Puskailerovci ukázaly záběry z nejkrásnějšího těhotenského focení: Wau, jsou jako z filmu!

Neustále vysmátý a pozitivně naladěný moderátor známý z Ranních novin bude mít již brzy o důvod více k radosti. Jeho krásná manželka totiž nosí pod srdcem druhé děťátko, které by se mělo už co chvíli říct na svět.

Thomas Puskailer je divákům JOJ Family velmi dobře známý. Je například jednou ze stabilních tváří Ranních novin. Při tom s přehledem stíhá věnovat i své milované rodince - manželce Abbie a synkovi Noahovi. Už zanedlouho mu však přibudou další povinnosti, jelikož se jejich rodinka znovu rozroste. Thomasova životní láska totiž nosí pod srdcem druhé děťátko.

Pohlaví očekávaného přírůstku poměrně dlouho tajili a Puskailer ho prozradil exkluzivně v Ranních novinách. V živém vysílání rozkrájíme dort a barva jeho korpusu prozradila, že se jim narodí kluk. "I v tomto období, ve kterém jsme, se dějí zázraky. Jsme neskutečně šťastní, že se můžeme stát dvojnásobnými rodiči," napsal moderátor ještě před pár měsíci na Instagram k příspěvku, kterým oznámil radostnou novinu. Aby měli Puskailerovci krásné vzpomínky na tento požehnaný stav, před časem absolvovali nádherné těhotenské focení. Výsledkem jsou nádherné snímky, na kterých rodinka vypadá doslova jako vystřižená z filmu, co říkáte?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Abbie Puskailer (@abbiepuskailer)