Jedna karanténa doma, druhá v zahraničí. Víme, proč Erika Barkolová odletěla!

Erika Barkolová odletěla do Kanady. Důvodem vycestování je návštěva její dcery, ale i zasloužený odpočinek.

Erika ještě na začátku tohoto roku překonala koronavirus. "Stále mám pocit, že jsem v nějaké karanténě. Ale to asi mnozí z nás, protože začátkem ledna jsem byla pozitivně testována na covid. Dvoutýdenní karanténu jsem si odbyla na Slovensku," uvedla známá tvář televize JOJ Family.

Po uzdravení se mohla konečně vybrat za svou dcerou, s níž se už dlouho neviděli. Nicméně, po příchodu do Toronta musela zůstat zavřená v bytě další dva týdny. "Kanada má velmi přísná opatření. Jakmile jsem sem přišla, musela jsem si stáhnout speciální aplikaci, kde jsem se musela pravidelně hlásit. Kromě toho jsem musela být sama v bytě. Nesměla jsem absolutně nikam vycházet. Kontrolovali mě telefonáty a neskutečným množstvím otázek," prozradila.

Život v kanadském Torontu si naplno začala vychutnávat tedy až začátkem února. Dny tráví zejména se svou milovanou dcerou Patricii. "Konečně si to tu tak trochu užívám, nasávám atmosféru města," uvedla.

Kanada má přísně protiepidemické opatření a Erika si užívá zejména procházky a pobyt v přírodě. Kromě toho se zdokonaluje v angličtině. "Mám možnost chodit do školy, ale bohužel kvůli covidu je to všechno online. Přesto si to užívám," svěřila se moderátorka.

S dcerou vypadají jako sestry!

Moderátorka si užívá zejména čerstvý vzduch, ale nebojí se ponořit ani do kanadských vod, které mají jen dva stupně nad nulou!