Moderátoři Ranních novin o Vánocích: Jaký nejkrásnější dárek dostali?

Vyzpovídali jsme naše kolegy z Ranních novin a dozvěděli jsme se, jaký nejkrásnější dárek dostali. Co myslíte, co to bylo?

Nejkrásnější svátky roku se již nezadržitelně blíží. Vánoce už doslova klepou na dveře. K nim neodmyslitelně patří i dárky. Moderátoři Ranních novin prozradily, co si oni našli pod stromečkem. "Žlutou kachnu, velkou asi metr a půl :) Když jsem měla 8 let od mého bratra. Dnes si cením i to, že se kvůli mně dost plácl po kapse a odložil si na ni z brigády. Nebyla velmi pěkná, spíše směšná a dost nepraktická ale byla mou nejoblíbenější hračkou celá léta," prozradila nám moderátorka Alena Stračiaková. Jedinečné překvapení dostal i moderátor Dodo Kuriľák. Přišlo však v létě. "Asi bych měl říct mladšího bratříčka, ten se ale narodil v květnu. Takže to je plechová autodráha s autíčky na klíček," zavzpomínal si.

Čemu se nejvíce těšil Bruno Ciberej? "Jako dítě to bylo lego, nic jiného jsem nikdy nechtěl. Jako dospělý... nezávidím Santovi vybrat něco pro mě, protože pokud po něčem toužím, zvykl jsem si to darovat hned, jak jsem měl ten pocit a tedy Santa nemá velký výběr," dodal. A přestože se velmi snažila v paměti zalovit Bibiana Ondrejková, nepřišla na žádný konkrétní dárek, který by jí vyrazil dech. "Nevím, který dárek byl nejkrásnější. Zbožňuji dárky. Dostávat i dávat," konstatovala.