Thomas Puskailer ukázal fotku ze svého mládí: Podívejte, jak kdysi vypadal!

Sympatický zpěvák a moderátor se aktuálně pyšní image hodným hvězdy. Vždy je nahozený v stylových outfitech, má perfektní účes a samozřejmě nechybí jeho hollywoodský úsměv. No i on byl kdysi obyčejným klukem.

Thomas Puskailer je divákům velmi dobře známý z několika projektů. Aktuálně je jednou z tváří Ranních novin, v nichž uvádí sekci Showbyznys. Kromě toho je také divadelním a muzikálovým hercem. Popři práci se stíhá i naplno věnovat své rodině - být milované Abbie dobrým manželem a synkovi Noahovi být vzorným otcem. Právě jeho nejbližší jsou mu největší oporou a hnacím motorem.

Thomas a jeho manželka Abbie před pár dny oslavili 9. výročí své svatby, které si oba připomněli i prostřednictvím sociálních sítí. Fanouškům ukázali záběry z jejich velkého dne, ale i fotky, které vznikly v době, kdy spolu teprve randili. Snímky mají více než deset let a zamilovaní na nich pochopitelně vypadají úplně jinak než v současnosti. Zejména Thomas všechny překvapil tmavohnědými vlasy a celkově jednodušším image. Na jedné fotce dokonce jakoby to ani nebyl on. To jen ukazuje, že lidé se sice mění, ale láska zůstává, no ne?

FOTO najdete v galerii: