Thomas Puskailer předělal hit od Stinga: Poslechněte si Snad tu přežiju alespoň rok!

Zpěvák a hudebník Thomas Puskailer přichází s novou peckou! Tentokrát si vybral cover od světoznámého zpěváka Stinga. Skladbu "Englishman in New York" do slovenštiny přetextovat legendární textař Martin Sarvaš, se kterým Thomas spolupracuje pravidelně. Klip má na kontě Jakub Točič Chochuľa, který sestříhal samostatné domácí videa všech účinkujících muzikantů. Poslechněte si novinku "Snáď tu prežijem aspoň rok", která je Thomasovi Puskailer ušitá na míru!

Skladbu Snáď tu prežijem aspoň rok už Thomas Puskailer zahrál na koncertech a fanoušci byli nadšeni. "Jsem velký fanoušek Stinga a jeho skladby Englishman in New York. Tuto píseň jsem dokola poslouchal v době, kdy jsem přišel žít na Slovensko. Společně s Martinem Sarvašem jsme text vtipně napasovali na mě. Tento cover jsem chtěl vydat i proto, že mnoho lidí se mě ptalo, kdy přijde něco nového. Pracuji teď na slovenském albu, tak jsem se rozhodl zveřejnit Stingův cover," vysvětluje Thomas Puskailer.

Píseň vznikala v rámci koronakrízy netradičně. Bubeník Martin Kukučka a baskytarista Jakub Kolesár nahráli doma zvukovou stopu, kterou poslali producentovi a kytaristovi Lubošovi Brtáňovi. Ten nahrál kytarovou linku a následně skladbu zmixoval a zmastroval. "Každý z hudebníků si nahrál video na svůj telefon. Já jsem následně šel do studia producenta a nahrál jsem si svůj vokál a při tom jsem se natočil na mobil. Členové kapely se mnou hrávají na koncertech. Ľuboš Brtáň je můj dlouholetý kytarista, ale je i můj hudební producent. Martin Kukučka je excelentní bubeník, vystupuje se mnou několik let. Jakub Kolesár je výborný funky baskytarista. Když mi všichni z kapely poslali videa, oslovil jsem Jakuba Točič Chochuľu, se kterým jsem už spolupracoval na klipu "Čekám Na Zázrak", a ten to dal celé dohromady," prozradil sympatický zpěvák.

Thomas se už nemůže dočkat, jak svůj nový singl zahraje na koncertě. Samozřejmě, až když to aktuální situace umožní. "Strašně mnoho akcí se zrušilo, některé ještě visí ve vzduchu. Tak stále doufám, že se něco bude konat. Děkuji fanouškům za jejich přízeň, ať nadále sledují moje sociální sítě, budu je aktuálně informovat. Velmi se na všechny těším, koncerty i fanoušci mi chybí..." uzavírá Thomas.

Podívejte se na nejnovější píseň Thomase Puskailera Snáď to tu prežijem aspoň rok: