Nečekaná nehoda v přímém přenosu: Takto vtipně si poradili moderátoři s rozlitým čajem!

I mistr tesař se občas utne a tak se stane, že i profesionálové lety ostřílení praxí se dostanou z času na čas do situace, která sice není nevídaná, ale dokáže překvapit či zaskočit. Stalo se to i oblíbené meteorologicčce Miriam Jarošové, která se rázem stala terčem vtipných poznámek svých kolegů.

První zpravodajskou relaci dne Ranní noviny vysíláme již přes dva roky, ale to, co se stalo před pár dny, jsme ještě nezažili. Naši moderátoři mají během vysílání na televizním stole už od začátku i vlastní hrnky s kávou či čajem. Dosud se však ani jednou nestala žádná nehoda, při které by někdo byť jen trochu kousek svého oblíbeného nápoje rozlil. To se však ve čtvrtek definitivně změnilo. Během rubriky historický kalendář se totiž zapíše do historie i další událost. Kromě toho, že se v tento den v roce 1889 narodil anglický herec a režisér Sir Charles Chaplin, či v roce 1969 začala své účinkování Státní filharmonie Košice, meteorologičce Mirce Jarošové se podařilo rovněž cosi průlomové. Během moderátorského vstupu Doda a Ali totiž nečekaně rozlila po celém stole čaj.

Mirke sa napokon podarilo rozliaty čaj upratať Mirke sa napokon podarilo rozliaty čaj upratať Zdroj: TV JOJ

Duchapřítomní moderátoři okamžitě navázali na tuto událost, která se okamžitě zapsala do historie Ranních novin. Nejprve si sice dělali legraci a chtěli přerušit natáčení, ale vzápětí si upravili historický kalendář do vlastní podoby. "16. dubna 2020 vylila Miriam kávu v Ranních novinách," vtipně poznamenal Dodo. Moderátoři pokračovali dále v odlehčené verzi historického kalendáře, zatímco Mirka uklízela rozlitý čaj. Po asi čtyřech minutách se jí to nakonec podařilo. Celou vtipnou situaci si můžete prohlédnout ve videu NAHORU!

Začněte svůj den zvesela s Rannými novinami od 6:15 na JOJ Family!