Krátí chvíle dětem i dospělým: Takhle Bibi Ondrejková každý večer rozjasňuje domácnosti!

Moderátorka a herečka Bibiana Ondrejková ukázala obrovské srdce a rozhodla se zpříjemnit náročné chvíle a potěšit nejen své fanoušky, ale celé Česko i Slovensko příjemnými básničkami. Ty čte živě každý večer na svém facebookovém profilu.

Koronavirus ochromil běžné fungování lidí nejen v Česku a na Slovensku, ale i ve většině států Evropy. Donedávna jsme mohli vidět v ulicích naší země lidí s rouškami jen sporadicky, ale dnes je situace přesně opačná. Drtivá většina si uvědomuje vážnost situace a snaží se chovat maximálně zodpovědně. Nejen kvůli sobě, ale i kvůli jiným lidem, kteří mohou být zranitelní. Mnozí navíc přišli i o svůj jediný zdroj příjmů. Situace nepříjemně zasáhla nejen pracovníky v menších provozech, ale například i umělce, kteří byli odkázáni na kontakt se svými diváky. Mnozí z nich se ale snaží neztrácet hlavu ani v těchto těžkých chvílích, ale právě naopak, povzbuzovat všechny k tomu, aby neztrácely naději a sílu a snažili se myslet co nejvíce pozitivně.

Bibiana Ondrejková číta každý večer naživo zo svojich knižiek Bibiana Ondrejková číta každý večer naživo zo svojich knižiek Zdroj: Facebook

Jednou z nich je i sympatická herečka a moderátorka z Ranních novin, která využívá svůj věčný optimismus i nadále před televizními obrazovkami. To však není jediné místo, kde promlouvá celému státu. Každý večer ve 20:30 totiž živě čte dětem na Facebooku i ze svých dětských knížek jako například Pohádky o dívence Julce. Myslí však i na dospělé, kterým zase čte básničky ze své knihy Jen tak zlehka. Herečka a moderátorka ve svých videích také komunikuje živě se svými diváky, čte jejich odkazy a snaží se je co nejpozitivněji naladit. Všechna videa najdete i na její facebookovém profilu.