-->

Syn Thomase Puskailera roste jako z vody: Z miminka je již velký kluk!

Thomas momentálně prožívá krásné období, protože již více než jeden rok je otcem. Radost mu dělá rozkošný syn, který dostal zajímavé jméno Noah. Kluk má velké modré oči a úsměv, který si získá každého.

Oblíbený zpěvák Thomas Puskailer je již několik měsíců hrdým otcem. Svému prvnímu potomkovi dali rodiče netradiční jméno Noah. Thomas se na rodičovství velmi těšil a v současnosti si synka užívá plnými doušky. ,,Je to neskutečný pocit, co jsem ještě nikdy nezažil. Život má opravdu nový význam," prozradil zpěvák. Malý Noah roste jako z vody a v lednu oslavil jeden rok. Velké modré oči, blond vlasy a dokonalý úsměv si vás okamžitě získá. Puskailer má ze synka obrovskou radost a neustále zásobuje fanoušky na sociální síti mnoha fotografiemi s rozkošnou rodinkou.

Zpěvákovi se opravdu velmi daří. Za poslední půlrok stíhá být vzorným otcem, moderátorem Ranních novin, ale také divadelním a muzikálovým hercem. Jako ochránce přírody odehrál mnoho ekologicky zaměřených koncertů pro školy, ale i vlastní koncertní turné "ŽIVĚ TOUR" po celém Slovensku. Thomas miluje svou práci a vše do čeho se pustí, dělá s velkou radostí.

Sledujte Ranní noviny od pondělí do pátku v 6:15 hod. na JOJ Family!