Lucie Barmošová se předvedla v šatech jako z pohádky: Z její róby fanynky šílí!

Pro pandemii koronavirus je plesová sezóna jen fantazií a vzpomínkou na minulé roky, ale sympatickou moderátorku to neodradilo. V pohádkových šatech si aspoň zapózovala před objektivem fotoaparátu a všem fanynkám nimi vyrazila dech!

Lucie Barmošová je dlouhá léta stabilní tváří zpravodajské relace Noviny a mezi diváky se těší velké popularitě. A není divu! Bez pochyb patří k nejkrásnějším dámám v slovenském showbyznysu a kromě krásné tváře a štíhlé postavičky má velmi příjemné a profesionální vystupování a jako mnohokrát dokázala, i velké srdce. Její fanoušci si na jejím Instagramu nenechají ujít ani jednu fotku, kterou se pochlubí.

Nejnověji byli všichni nadšení z její krásné plesové róby. Elegantní kostým vyměnila za šaty jako vystřižené z pohádky i přesto, že plesy budeme muset tento rok pro pandemii koronavirusu všichni oželet. Alespoň na chvíli si v outfitu hodném princezny zapózovala před objektivem fotoaparátu a výsledkem jsou snímky, které všem vyrazily dech. V nádherné červeno-bordové róbě jí to nesmírně svědčí, na čem se shodli i fanynky, které ji zahrnuli množstvím pozitivních a pochvalných komentářů.