Nejkrásnější narozeninový dárek pro Anetu Pariškovú: Zákeřná choroba začala ustupovat!

Oblíbená moderátorka nastoupila na druhé kolo chemoterapie na bratislavskou onkologii. Tam v úterý slavila i své narozeniny. Přestože by si svůj velký den asi představovala jinak, dostala ten nejkrásnější dárek. Skvělé zprávy od lékařů!

Oblíbená moderátorka zpravodajství Aneta Parišková od začátku května bojuje se zákeřným onkologickým onemocněním. Tuto informaci oznámila fanouškům a široké veřejnosti prostřednictvím sociální sítě. Právě ty se v těchto dnech stali její oficiálním komunikačním kanálem, přes které oznamuje, jak v léčbě postupuje. V úterý večer, v den svých narozenin, fanoušky potěšila skvělou zprávou. Přestože si nemohla užít svůj den naplno, strávit ho s nejbližšími a namísto narozeninového dortu měla na talíři skromné ​​jídlo, rozhodně měla důvod k úsměv. "Moje slavnostní narozeninová večeře je připravena. Nudle s tvarohem, kompot a přímo do žíly se nalévám chemo-džusem. Je to taková nestandardní oslava mých narozenin, ale také díky ní věřím, že budu oslavovat i mnohé další své narozeniny. Dostala jsem dnes i krásné dárky: Zprávu, že moje tělo dobře zareagovalo na první chemoterapii a nádor se začal zmenšovat. Takže, nyní tato další chemo může být silnější. A nemám zasaženou kostní dřeň. Hurá, oslavuji !! Navíc mám krásný pocit z vašich gratulaci. Děkuji vám za každou jednu. Moc si toho vážím a těším se," napsala Parišková.

View this post on Instagram

Moja slávnostná narodeninová večera je pripravená😀 Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom😀 Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny😀 Dostala som dnes aj krásne darčeky: Správu, že moje telo dobre zareagovalo na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať🙏🍀 Takze teraz táto ďalšia chemo može byť silnejšia. A nemám zasiahnutú kostnú dreň😀 Hurá, oslavujem!!!😀 Navyše mám krásny pocit z vašich gratulácii.😘Ďakujem vám za každú jednu. Veľmi si to vážim a teším sa❤️ #birthday #narodeniny #tvjoj #anetapariskova #moderatorka #spravodajstvo #news #rakovina #cancer #chemotherapy #happy #dakujem

A post shared by Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official) on

Anetko, jménem celé redakce ti přejeme dodatečně vše nejlepší a přejeme hodně sil!