Krišo se po letech v pašeráckém byznysu rozhodl, že s nelegální činností sekne a bude se živit čestně. Otevřel si v Emilově garáži autodílnu a pokoušel se získat si klienty. Jenže ani po delší době se mu zakázky příliš nehrnou a většinu z toho, co vydělá, musí odvádět státu. Navíc musím platit hypotéku na dům a jeho sestra Viky zůstala těhotná se Sergejem. Dostal se proto do situace, že neměl na výběr a musel se k pašování vrátit.

Proti srsti mu to bylo minimálně už jen z toho důvodu, že jeho přítelkyně je ukrajinská policistka. Přiznat se jí samozřejmě nemůže, ale nechce jí ani lhát. Když ho minule konfrontovala, jestli znovu pašuje, nevěděl, co jí má říct. Larisa je z něj zklamaná a se svými pocity se svěřila Míšovi. 

Jelikož Larisa je pro něj jako vlastní dcera, pohár trpělivosti mu přetekl a naštval se. Vydal se za Krišem a pořádně mu vyčistil žaludek. Kvůli pašování i kvůli Larise. Vezme si Kriše jeho slova k srdci a přestane s pašováním? Nebo se z existenčních důvodů bude nelegální činnosti věnovat i nadále?

Sledujte oblíbenou Hranici každé pondělí ve 20:35 na JOJce!

Tagy: Hranica

Sledujeme sociální sítě