Známe datum, na které jste netrpělivě čekali. Po letní pauze se váš oblíbený seriál Nemocnice konečně vrací na obrazovky JOJky. Kdy budete moci opět sledovat osudy lékařů a sestřiček z oddělení urgentu a chirurgie?

Nemocnici, která se stala jedním z nejsledovanějších seriálů, budete moci sledovat již v úterý, 30. srpna ve 20:35 na JOJce! Než se ale oblíbení hrdinové vrátí do vašich obýváků, připomeňte si významné momenty ze seriálu a dosavadní osudy lékařů či sestřiček.


V Nemocnici jste si oblíbili naše doktory i sestřičky a často jste při různých zápletkách ztráceli dech. Napětí, láska, ale také intriky byly součástí příběhů, které měly ale často šťastný konec. V Nemocnici zažili lékaři mnoho radosti, ale i bolesti, ale se vším se uměli časem nějak vypořádat. Adam se vrátil do Nemocnice a i když si zpočátku nevzpomněl, nakonec se do Rebeky opět zamiloval. Nyní tvoří pár a snaží se o miminko.

Nemocnica - Nela Pocisková a Marián Mitaš Zdroj: TV JOJ

Roman našel své štěstí po boku Inéz, které otevřeně vyznal lásku. Dokonce oba vypadají, že ještě nikdy nebyli šťastnější. Denisa svou lásku nenašla, ale za to má vedle sebe tu největší. Malý Miško jí dělá radost a roste jako z vody. Denisa to ale neměla lehké. Po zmizení Erika Poláka ji kontaktovala policie, která ji kvůli němu podezřívá ze zločinu. Do cesty se jí připletl osobitý plastický chirurg Oto, který nás bude v Nemocnici všechny ještě pořádně bavit.

Nemocnica - Richard Autner a Dominika Žiaranová Zdroj: TV JOJ

Hauptmann zažil nejtěžší období v životě. Uvědomil si, že zřejmě miluje Vilmu, která s ním otěhotněla, ale bylo to mimoděložní těhotenství. Vilmu tato ztráta mimořádně zabolela.

Nemocnica - Petra Vajdová a Marek Majeský Zdroj: TV JOJ

No a nesmíme zapomenout na to, že do Nemocnice přijeli vichr Darius a nedostupná kráska Gréta, se svou mladší sestrou Aidou. Getka zamotala hlavu Braňovi, který se zřejmě zamiloval a konečně zapomněl na Agátu. Alespoň to tak vypadalo. Gréta mu nakonec dala šanci a teprve v nových částech uvidíme, co z toho nakonec bude.

Nemocnica - Diana Klamová a Dávid Uzsák Zdroj: TV JOJ

Doktor Černý se stal milionářem a Noël sice našel štěstí po boku Danky, do které byl zamilovaný, ale ta po porodu synka Viliama zjistila, že se chce přece jen vrátit k otci svého děťátka. Připravena jsou pro vás i další překvapení a spousta novinek.

Nenechte si ujíst seriál Nemocnice, už v úterý 30. srpna ve 20:35 na JOJce!

Sledujeme sociální sítě