Společná show je vystřelila na vrchol: Mají už Števo a Ondrej hvězdné manýry?

Jak vnímají rostoucí popularitu.

Hudebně-zábavná show Všechno co mám rád odstartovala na JOJ Family jen koncem léta, ale stačila první část a okamžitě jste si ji oblíbili. Chytlavé písničky nemůžeme dostat z hlavy a vtipy, které jsme v pořadu slyšeli, jsme s veselostí povídali svým kamarádům. Počítali vůbec Kandráč a Skrúcaný s takovým úspěchem, když natáčeli první části? "V koutku duše jsem chtěl, aby to oslovilo lidi, protože neexistuje muzikant ani umělec, který by řekl, že nechce mít úspěch. Že mu stačí hrát pro své potěšení. Je to odměna," míní Ondřej.

Právě ten se stal během léta mimořádně populárním, o čemž svědčí i množství rozhovorů, které dal novinářům. Mnohé možná zajímá, zda mu stoupající popularita a sláva občas nepřerostla přes hlavu. "Vnímám to velmi rozumně. Když má náhodou někdo z okolí pocit, že vyskakuji, naběhne moje zlatá manželka, která mi řekne, abych byl normální. Absolutně nelétam v oblacích a nemám důvod létat. Říká se, že každý úspěch po pěti minutách končí," konstatoval. Něco podobného si myslí i jeho kolega. "Dá se žít i s popularitou. Vyžaduje to samozřejmě mnohé omezení, ale dá se na to zvyknout. Když už se člověk dá na ten boj, už to musí dobojovat se ctí," dodal.

Všechny dosavadní epizody najdete v našem bezplatném archivu!

Tagy: všechno co mám rád

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.