Pěvecká diva Absolonová to řekla otevřeně: Jaká je pravda o vztazích v showbyznysu?

Existují v tomto konkurenčním světě přátelství?

V nové hudebně-zábavné šou Všechno co mám rád se už ve středu večer posadí do křesla pro hosty další prominentní dvojice. Tentokrát to bude moderátor a herec Michal Hudák a pěvecká diva Monika Absolonová. Charismatického Slováka a atraktivní Češku ale nespojuje jen podobné povolání, ale i dlouholeté přátelství. Během natáčení jsme se proto blonďaté zpěvačky zeptali, zda jsou kamarádské vztahy v showbyznysu běžné nebo jde spíše o raritu. "Mám čtyřicet let a zpívám od šestnácti, takže většinu svého života jsem obklopena lidmi ze showbyznysu. Neříkám, že vždy potkáte skvělé lidí. Někdy poznáte i takové, které už vidět nechcete. Ale ve většině případů jsem měla štěstí na lidi, kteří mi pomohli, podpořily mě a mám mezi nimi i úžasné kamarády," řekla Absolonová.

Když začala jmenovat své celebritní přátele, nebylo je konce-kraje. "Zbožňuji Ivanku Chýlkovou, která je ke mně velmi laskavá. Mám velmi ráda Haničku Zagorovou, se kterou se často setkávám. Mám ráda i Helenku Vondráčkovou, se kterou jsem měla i turné. Strašně ráda mám Karla Gotta. Těch lidí je ale mnohem víc, takže si myslím, že najdete i příjemné lidi. Je jedno, že jste jeden druhému konkurence. Já se skláním před velkorysostí například Heleny nebo Hanky Zagorové, že si mě vzali na své koncerty. Jsou tak dobré, v tom, co dělají, že si to mohou dovolit. Mám pocit, že kdyby tam kdokoli přišel, tak je nepřeskočí," dodala diva.

Sledujte hudebně zábavnou šou Všechno co mám rád už ve středu ve 20:20 na JOJ Family!

Všechny epizody najdete i v našem bezplatném archivu!

Tagy: Monika Absolonová všechno co mám rád

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.