Exkluzivní fotky zpoza velké louže: Takto Kandráč s rodinou tráví dovolenou v LA!

Jak si užívají zasloužený odpočinek?

Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a na odpočinek po celém roce tak máme už jen pár týdnů. Dovolenou se rozhodl využít i muzikant Ondrej Kandráč, kterého znáte z nejoblíbenější letní šou Všechno co mám rád. Na odpočinek si ale vybral poměrně netradiční destinaci. Spolu s rodinou se vybrali až za velkou louži. Proč jejich kroky vedly právě tam? "Do Los Angeles nás pozvali velmi blízcí známí mé manželky Jim a Marilyn. Jimiho prarodiče měli kořeny ze Slovenska. Když zjišťovali rodokmen své rodiny na Slovensku, úplnou náhodou se seznámili s mou manželkou Erikou. Je zkušenou angličtinářkou a historičkou, proto jim padlo vhod, že jim pomohla s matrikou a všemi náležitostmi. Za odměnu ji pozvali do USA. Chodívala tam pravidelně každý rok. Jelikož jsou již starší, letět na Slovensko si už netroufali, tak pozvali nás. Jsou to velmi příjemní lidé," vysvětlil Kandráč.

Dlouhý let podle jeho slov zvládli v pohodě a bez komplikací. Paradoxně, jeho děti si turbulence na rozdíl od dospělých celkem užívali. "Dětem připomínaly turbulence bobovou dráhu v Tatranské Lomnici, no a s manželkou jsme si dali v letadle pohár Prosecca. Co víc si může člověk přát," konstatoval muzikant. Jen krátce po příjezdu do LA připravili svým hostitelům typické slovenské jídlo, brynzové pirohy, na kterém si Jim a Marilyn opravdu pochutnali. Podívejte se na fotografie z Kandráčové dovolené v přiložené galerii! 

Nezapomeňte sledovat šou Všechno co mám rád opět ve středu ve 20:20 hodin na JOJ Family!

Tagy: Ondrej Kandráč všechno co mám rád

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.