Zdieľaj

Hotová červená knihovna: Láska navzdory handicapu, dvojité zásnuby a svatba v televizi!

Největší příběhy píše sám život.

Pokud někdo tvrdí, že v dnešní uspěchané době neexistuje prostor pro skutečnou lásku, protože lidé ochladly, určitě nezná příběh Aleny a Jana. Jde o dvou lidí, jejichž spojila silná láska i přesto, že něžnější polovička této dvojice je upoutána na invalidní vozík. Vše se přitom stalo zcela nečekaně. Seznámili se přes internetovou seznamku v době, kdy Alena byla na tom ze zdravotního hlediska nejhorší. Ani jeden z nich však v její handicapu neviděl překážku. "Kašlou na to a milují se. Pro mě je to úžasné, protože když žijete s někým a vaší partnerce se stane to, že ocitne na vozíku, tak dobře, stalo se to během vztahu. Ale když se to stane před tím a vy se přesto zamilujete do té baby... Přičemž oni otevřeně mluví o takových věcech, že inkontinence, plienkovanie a takové věci. Miluje ji neuvěřitelně a on ji chtěl požádat o ruku," naznačuje děj tohoto příběhu Vilo Rozboril.

Dvojice se přes léto dostala na nádherný ostrov Sardinie, kde začal jejich příběh lásky gradovat. Ján chtěl totiž Alenu překvapit a požádat o ruku. To však netušil, že ona měla tentýž nápad. "Ona aniž tušila, že on připravuje zásnuby, štábu řekla, že když už jsme tady, chce ho požádat o ruku. Uvidíte příběh, kde on připravuje zásnuby a ona připravuje zásnuby. Dvoje zásnub stejných lidí uvidíte za sebou. Je to strašně vtipné a zážitek na celý život. Je to strašně romantické, úplná pilcherovka. Romantika jako blázen. Tak jsem se jich pak ve studiu ptal, zda se nechtějí oddat. No jasně, že odezní slovo ano dvakrát a v přímém přenosu. Ale ti lidé si to opět řekli aniž by ona něco tušila," prozradil moderátor.

Jak se uzavře neuvěřitelný příběh lásky Jana a Aleny? To se dozvíte už dnes V sedmém nebi ve 20:20 hodin na JOJ Family!

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.