Zdieľaj

Patrik žil v příšerných a nelidských podmínkách: Zachránila ho mistryně ze školy!

Do domu, kde žil, byste nepustili ani psa.

Všichni máme své sny a každý z nás touží po něčem jiném. Někdo sní o dokonalém partnerovi, jiný o přepychu a hmotných statcích a mnozí o pevném zdraví. V sedmém nebi však uvidíte chlapce, jehož snem bylo dostat se do dětského domova. Ať zní jeho touha jakkoliv bizarně, je opravdu opodstatněná. Patrik před pár lety přišel o otce a pod tlakem hrozného smutku začala jeho máma popíjet. Situace se však dostala do bodu, odkud nebylo jiného úniku, jen jít do dětského domova. Kluk v teenagerském věku totiž žil v tak příšerných a nelidských podmínkách, že si to jen těžko dokážeme představit. "Co jsem našel u nich doma, když tom tam přišel, to jsem v životě neviděl. To je takový bordel, že si řeknete, že byste tam vlastního psa nepustili. I jsem si řekl, že kde byla dva roky sociálka, ale nejdu to řešit," řekl Vilo Rozboril.

Po čase se však úřady vzpamatovaly a kluka od matky vzali do krizového centra. Jenže to stále nebyl domov, jaký by si statečný chlapec zasloužil. Měl však štěstí. Oblíbila si ho paní Janka, která je jeho mistryní odborného výcviku na učilišti, které navštěvuje. Spolu se svým partnerem pro něj udělali dojímavý a neuvěřitelně solidární skutek. Ve vedlejším domku v zahradě chlapci zařídili vlastní pokojíček. "Na jedné straně je to brutální příběh. Já jsem neviděl takový chlév, aby v něm člověk bydlel. Já se divím, že to toho kluka nezdemoralizovalo. Já bych očekával, že kluka v takovém věku to zlomí, že odtud uteče, že začne pít, fetovat, drogy. On to vydržel. Do studia přijde silná osobnost," míní moderátor.

Sledujte pořad V sedmém nebi již zítra ve 20:20 hodin na JOJ Family!

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.