Zdieľaj

Máma se na ni vykašlala, otec jí zemřel: Školačku Nikol vychovává nevlastní babička!

Osud této dívky je opravdu srdcervoucí.

Dětství obvykle bývá v životě člověka tím nejkrásnějším a nejradostnějším obdobím. No bohužel ne vždy je to tak. Školačka Nikol na své dětské časy nevzpomíná zrovna nejlépe. S matkou se jí totiž nespojují nejlepší zážitky. "Ze začátku to bylo hezké, ale pak to už nic moc nebylo. Já si pamatuji mnoho věcí. Ona byla velmi špatný člověk a myslela jen na sebe. Na to, jestli já od ní něco nepotřebuji, na to se vůbec nedívala. Jí to bylo jedno. Já jsem zabraňovala tomu, aby máma kradla. Přišla do obchodu a něco si dala pod bundu. Já jsem přišla k ní, vzala jsem jí to a položila jsem zpět do regálu. Kradla nejen ona, ale i její kamarádi," šokuje teenagerka. Pak však přišla ještě šílenější věc. "Jednoho dne odešla a zamkla nás v domě. Mě a malého bratra. Jsem na ni dost naštvaná. Já si pamatuji ty špatné věci a ty dobré většinou zapomenu," řekla Nikol, která svého biologického otce nikdy nepoznala.

Vyrůstala s matčiným partnerem, který byl pro dívku opravdu vším, přesto, že jim v žilách nekolovala stejná krev. Když se jí ve škole spolužáci posmívali pro romský původ, stačilo, aby jim řekla jednu větu a byl klid. "Ve škole jsem vždy říkala, že zavolám tatíka a to se zalekli. Tatík byl nejlepší člověk, jakého jsem znala," řekla dívka se slzami v očích. Jenže její milovaný otec zemřel. Kdyby nebylo její nevlastní babičky, určitě by skončila v dětském domově tak jako její matka. "Jak vám to mám vysvětlit ... Ona nic nevěděla. Byla vychována v dětském domově, takže vždy vyhledávala takovou společnost," povzdechla si babička. Přestože Nikolka neměla lehký život a peněz také nemají na rozdávání, výborně se učí a má velké plány do budoucna. Snad největším je stát se zpěvačkou. Na cestě za jejím snem ji přijde podpořit zpěvačka Kristína. Jak to dopadne?

Nenechte si to ujít pořad V sedmém nebi již dnes ve 20:20 na JOJ Family!

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.