Zdieľaj

Gizka stále oplakává smrt dcery: Nejhorší je, když rodič přežije své dítě!

Musí být ale silná pro svá vnoučata.

V nedělním sedmém nebi jsme poznali rodinu paní Gizky, která v průběhu krátkého času přišla o obě dcery. Jednu z nich zlákaly drogy a alkohol, a proto své mateřské povinnosti, péči a zájem o rodinu nechala tak. Už tehdy Gizka spolu s manželem přijali dvě vnoučata. Pak ale přišlo něco ještě horší. Druhé dceři diagnostikovali rakovinu, které letos v květnu podlehla. Čtyři děti, kterým dala život, tak opět šli k prarodičům. Otcové dětí v obou případech nejevili ani nejmenší zájem. "Otec se na děti vykašlal. Ani nezavolá, nepřispívá nic, neplatí. Půl roku jsme byli bez koruny, dokud jsem nedostala sirotčí. Jenže, i když jsem teď dostala peníze, musela jsem je vrátit na půjčky," vzdychla si Gizka.

Přestože se snaží držet nad vodou kvůli svým vnoučátem, přiznává, že na svou dceru myslí každý jeden den. Ne nadarmo se říká, že největší bolest je ta, kterou cítí rodič, co přežil své dítě. "Odešla mi nejlepší dcera. Bolí to a bolet bude. Ona byla prostě nejlepší... Je to těžké. Kdo to nezná a neví, co člověk prožívá, jak žije... Je to strašně těžké. I děti jsou z toho stále smutné. Nejmladší, ten mi nechtěl zpočátku ani komunikovat ve škole, ani učit se nechtěl. Stále vzpomíná na mámu. Jemu strašně chybí," dodala.

Všechny epizody najdete i v našem bezplatném archivu!

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.