Zdieľaj

Výsledek vyšetření utrápené Miriam? Odpadávání si vymýšlíte, jděte na psychiatrii!

Tato stanoviska až hraničí s cynismem.

Jedním z úvodním příběhů páté série Sedmého nebe byla rodina, která za posledních pár let zažila už téměř všechno. Nejprve je opustil otec, který po sobě zanechal dluhy. Po letech se domů zpět vrátil, ale po pár měsících je opět opustil - navždy. Od svých třinácti let musela své mámě naplno pomáhat hrdinka Nikol, která se o své sourozence stará jako o vlastní děti. Během celého svého života na sebe ani neměla pořádně čas. Pokud chtěla jít například na diskotéku jako ostatní teenageři, musela si to dobře rozmyslet. "Když jsem přišla, pospala jsem si tak dvě až tři hodiny a už jsem musela doma pomáhat. Někdy to už bylo neúnosné. Ale zase byla moje chyba, že jsem šla na tu diskotéku," konstatovala Nikol smutně.

Zdroj: TV JOJ

​Jejich život komplikuje i záhadná diagnóza jejich mámy. Utrápená Miriam totiž v průběhu dne z ničeho nic odpadne i pětkrát. Když se rodina snažila zjistit, co je za tím, lékaři byli ve svém stanovisku cyničtí. "Byla na několika vyšetřeních a řekli jí, že si vymýšlí. Že je to psychické. Že se s tím nedá nic dělat, jen že má navštěvovat psychiatra," kývla rukou dívka. Přestože je Nikol na prahu života a má před sebou obrovskou budoucnost, ona sama tvrdí, že takový luxus jako plánování si dovolit nemůže. "Nad plány nepřemýšlím. Dívám se jen na to, co bude na druhý den. Nevím, co bych si měla plánovat, protože nevím, jak to bude v budoucnosti. Nevím, co bude s mámou a se sourozenci... Nevím," dodala.

Pořad V sedmém nebi najdete i v našem bezplatném archivu!

Tagy: V sedmém nebi

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.