Zdieľaj

Nedaří se vám? Jste věčný smolař? Dara Rolins má zaručený recept na štěstí!

Je to velmi jednoduché a prosté.

Rodina Juchovců z obce Rudňany je pro diváky televize JOJ Family po nedělní epizodě pořadu V sedmém nebi už známá. Jejich "patronkou" se stala zpěvačka Dara Rolins, která s nimi nejenže strávila den, nakupovala a vařila, ale také jim i materiálně pomohla. Pomoc slabším blondýnce rozhodně nesmrdí. "Rozhodně to není poprvé a jsem přesvědčena, že ani ne posledně. Máme štěstí, já a můj přítel. Daří se nám, jsme zdraví, mám krásnou zdravou dceru, žijeme v skvělých podmínkách, a proto se ráda dělím. Já to i zpívám v jedné písničce - tak věř mi, když chceš dostat, musíš dát. A já to tak mám," prozrazuje svůj recept na štěstí Dara.

Šest malých dětí, jeden rodič a jeden příjem. To je realita, v níž Juchovci žijí. Dara přiznala, že tento nelehký osud se jí dotýká o to víc, že ​​v malých polosirotcích "vidí" svou dcerku Lauru. "Je pravdou, že od momentu co jsem se stala mámou, tak ty věci jsou pro mě mnohem citlivější. To neznamená, že předtím jsem je nevnímala, ale dnes když to vidím a jsou v hlavní roli děti, tak mi to zvíře srdce," řekla Rolins.

Tagy: Dara Rolins

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.