Zdieľaj

Dara Rolins nesnáší negativní myšlení: Mnozí lidé si své neštěstí vyrábějí sami!

Proč si to myslí?

Zpěvačka Dara Rolins patří do skupiny celebrit, kterým nejsou osudy lidí lhostejné. Pravidelně a velmi ráda se proto stává součástí různých charitativních projektů či akcí. Dokazuje to i fakt, že v pořadu V sedmém nebi se již objevila a pomáhala dvakrát. V první sérii našeho nebeského pořadu podala pomocnou ruku rodině Juchovců z Rudnian a v aktuální druhé sérii zas pomohla statečné Julii a její rodině. "Zajímají mě osudy lidí a hlavně, když jde o děti. Já sama jsem máma. Mám krásnou a zdravou 7-letou princeznu. Když se ke mně dostane možnost, abych pomohla jiným, kteří takové štěstí jako já neměli, tak jsem při tom," vyznala se zpěvačka.

Dara si ale myslí, že při lidech s opravdovými problémy jsou i tací, kteří si za své starosti mohou sami, protože si je vyrábějí tam, kde nejsou. Každý z nás má zcela určitě ve svém okolí někoho, kdo se věčně na cosi stěžuje. Pravdou však je, že ve skutečnosti vede klidný a normální život. Takovým lidem dala jednu dobrou radu. "Já bych doporučila těm lidem, kteří mají ty takzvané starosti, aby přišli sem. Aby byly při tom, když jsem tu já s Vilem a vidím, co za starosti a opravdové problémy lidé řeší. Jaké překážky mají před sebou malé děti, ženy, chlapci a jak se jim umí postavit čelem a jak to umí zvládnout se statečností, s nadhledem a s optimismem. Mnozí lidé si ve svém pomyslném neštěstí neuvědomují, že vlastně mají štěstí," míní Rolins.

Tagy: Dara Rolins

Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.